×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Już po tym weekendzie, w poniedziałek 5 września, ruszy długo zapowiadany i przez wielu wyczekiwany, remont ulicy Kamiennej. Nie obędzie się bez utrudnień.
 
 
To niestety jeszcze nie przebudowa, ale remont, który i tak znacznie ułatwi poruszanie się po ulicy Kamiennej. Prace ruszą już w ten poniedziałek. Budowlańcy rozpoczną remont od mostu na Parsęcie i będą zmierzać w stronę skrzyżowania z Walki Młodych. Dziś zarządca drogi i wykonawca spotkali się przy Kamiennej i ustalali wszystkie szczegóły.
Droga rowerowa to w tym miejscu nowość. Ścieżki powstaną po obu stronach Kamiennej, jak mówią wykonawcy, będą niestety przebiegać przez przejścia dla pieszych. 
Remont ulicy podzielono na aż osiem etapów. Na każdym z nich kierowców czekają pewne utrudnienia.
A wtedy ulica Kamienna zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Ten najgorszy dla kierowców etap ma potrwać kilka dni.  
Szacowany koszt remontu Kamiennej to 700 tysięcy złotych, prace mają potrwać do końca października. Oprócz wspomnianych pracy wymienione zostanie też oświetlenie.
Czy remont Kamiennej oznacza wycofanie się z kompletnej przebudowy drogi? Michał Żuber, dyrektor Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich uspokaja, że przyjdzie na to czas, ale wciąż nie została jeszcze wykonana dokumentacja techniczna. Temat ma wrócić po wybudowaniu drogi S6-S11.
 
 
[hdvs videoid=2232]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn