×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Pierwsza kołobrzeżanka w Nowym 2017 Roku to Julia Maja Duda. Dziewczynka przyszła na świat 1 stycznia o 11.28.  W szpitalu byli już sylwestra, ale to pierwszy dzień Nowego Roku okazał się szczególny dla pani Kamili i pana Wojtka, 1 stycznia o 11.28 przywitali na świecie swoją pierwszą córeczkę i pierwszą kołobrzeżankę w 2017 roku. - 55 cm, 3200 kg wagi, dziewczynka zdrowa, ładna i kolorowa po tacie i po mamie. I spokojna, przynajmniej jeszcze teraz, dopiero później zobaczymy, co pokaże w życiu - mówi szczęśliwy tata Julki, Wojtek Duda. Według horoskopu osoby urodzone 1 stycznia są opanowane i niezwykle ostrożne. Wyróżnia je ambicja, konsekwencja oraz cechy przywódcze. Koziorożce na ogół są poważni, choć poczucie humoru nie jest im obce, często też pragną wyróżniać się z tłumu, o czym świadczyć może już sama data narodzin. 
Rodzice pierwszej w 2017 roku kołobrzeżanki nie kryją radości, że są już w komplecie. Pan Wojtek towarzyszył pani Kamili przy porodzie. Po mamie Julki widać lekkie zmęczenie, ale przede wszystkim spokój i szczęście, że Julka jest zdrową i piękną dziewczynką, za to wygadany tata  tryska energią i dumą, że mógł pomóc i być przy żonie w tak ważnym momencie. 
By tradycji stało się zadość, pierwszą kołobrzeżankę odwiedzili dziś prezydent Jerzy Wolski i starosta Tomasz Tamborski. Wujkowie, bo tak nazwali siebie dzisiaj w szpitalu samorządowcy, przynieśli Julce prezenty, a jej rodzicom życzyli dużo radości w tak pięknie rozpoczętym roku. 

[hdvs videoid=2817]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook