Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna wraz ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym "Metanoia" i Akcją Katolicką zaprasza wszystkie rodziny wraz z dziećmi do udziału w Kołobrzeskim Marszu dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się 9 czerwca Mszą św. o godz. 11.30 w Bazylice.

Po Mszy nastąpi formowanie się kolumny marszowej, która przejdzie ulicami miasta aż do sceny plenerowej Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta, gdzie przewidziano koncert słowno - muzyczny pod tytułem "Życie i Rodzina", w którym wystąpią m.in. "Tirlitonki". Całość poprowadzą: Beata Sawicka - Bartha, kołobrzeska katechetka oraz koordynatorka Marszu i Zbigniew Kozłowski, aktor warszawskiego Teatru Syrena.

 

 

Komentarze  
+1 # grzmot 2019-06-04 12:54
Nie rozumiem takich "spędów", czemu to służy? pokazać że co ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # wicia 2019-06-04 23:06
... pokazac,ze sa ludzie w tym miesicie dla ktorych Zycie i Rodzina sa ponad wszystko. Zwlaszcza w tak zatwardzialym- komuchowskim Kolobrzegu gdzie kasa, aborcja, kuplusiostwo nie znaja granic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Zulu Gula 2019-06-04 13:29
W jakim to jezyku
Bedzie jutro marsz ten ?

Bo probosz z ul . Jednosci
Z PODWYZSZENIA KRZYZA
Odwrocil nam karte

Juz nie bedzie tam wlasnie
Mszy w jezyku SLOWIANSKIEM
Za to zarzadzil sobie
W jezyku GERMANSKIEM

Wdzieczni dzis jestesmy
Za dzielo zburzenia KATEDRY
Braciom Niemcom w wierze
To bylo niechcaco jak
Adolf jechal na rowerze

Konkatedry Kolobrzeg
Wyswieconej przez
Papieza Pawla Jana II

Wdzieczni wiec jestesmy
Za meki cierpienia
Okrucienstwo wojny
Naszem braciom Germanom
Od wiek wiekow Swiata Panom

Wybaczamy i na kolanach
Prosiem blagamy o wybaczenie
Za wlasne a rodzin nanaszych
Doznane rany jak i cierpienie

Boze mniej Nas w swej opiece
Amen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Paradoks 2019-06-04 13:42
Kościół Chrześcijański przez wieki mordował, gwałcił, torturował, palił żywcem, indoktrynował a Papieże mieli własne burdele i ja mam o tym wszystkim zapomnieć, teraz jeszcze pedofila, i gruba kasa bez podatków, usługi religijne wszystkie płatne, katecheci opłacani z budżetu państwa, co to ma być, kpina jakaś.. .wszyscy umrzemy, nawet nasza Ziemia, a tu taka ściema i to wszystko ze strachu przed nieuniknionym- przed własną śmiercią
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # wicia 2019-06-04 23:12
To wszystko co piszesz o Kosciele Chrzescianskim dzieje sie w KAZDEJ SPOLECZNOSCI. Czlowiek jest istota grzeszna. A ksiadz, papiez jak i kazdy inny duchowny jest czlowiekiem a nie swietym.
On tez bedzie rozgrzeszony za swoje grzechy jak my wszyscy.
Ty idac do kosciola nie modlisz sie do ksiedza czy papieza tylko do Boga.
Czlowiek sklada sie z ciala jak i duszy. Cialo przeminie ale dusza juz nie. Ona zyje wiecznie i bedzie rozliczona za swoje uczynki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Relatywizm 2019-06-05 21:52
Żeby tak było jak mówisz jeszcze trzeba w to wierzyć są ludzie, którzy tak nie uważają, kwestia jest światopoglądowa i tyle, są ludzie na tym świecie co myślą że Ziemia jest płaska i nic mi do tego, jedni głosują na Pis a drudzy na Koalicję i obydwa obozy są przekonane że to oni rację mają, mi kościół w takiej formule jak dziś jest niepotrzebny a wręcz szkodliwy i dzielący, umrzemy zobaczymy albo i nie, czasami tak się zastanawiam czego się bardziej boję życia wiecznego czy końca ostatecznego trudno się zdecydować...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn