W weekend odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Świadomego Tańca „Ciało w Dobrym Ruchu”. Podczas wydarzenia odbywały się zajęcia z holistycznej pracy z ciałem. Organizatorem festiwalu było kołobrzeskie Stowarzyszenie Zaja. 

To był pierwszy taki festiwal zorganizowany w naszym mieście. Podczas minionego weekendu w sali konferencyjnej hali millenium działo się bardzo dużo m.in. nauka różnych technik ruchu, terapia tańcem czy taniec spontaniczny.

 

Poza wykładami i tańcem był także czas na relaksacje przy misach tybetańskich czy muzyce na żywo, bo festiwal Ciało w Dobrym Ruchu to wydarzenie zarówno dla ciała jak i ducha.

 Kamil Czarnecki podkreśla, że zależy mu aby ten festiwal na stałe wpisał się w kalendarz kołobrzeskich wydarzeń i już jesienią planuje drugą jego edycję. 

 

Więcej na ten temat już wkrótce w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn