Abonament na strefy płatnego parkowania za 60 złotych i 40 minut korzystania z roweru miejskiego za darmo. To najnowsze programy, które znalazły się w Kołobrzeskiej Karcie Mieszkańca.

 

 

Propozycja prezydent miasta dotycząca nowego, niższego abonamentu na strefy płatnego parkowania nie przez wszystkich była uznawana za dobre rozwiązanie ale została przegłosowana. Podczas ostatniej sesji 13 z 21 radnych było za. Oznacza to że posiadacze KKM będą mogli wykupić abonament na strefy płatnego parkowania nie jak do tej pory za 200 a za 60 złotych miesięcznie. 

Kolejny przyjęty podczas ostatniej sesji program dotyczy roweru miejskiego. Teraz pierwsze 20 minut wypożyczania roweru jest bezpłatne. Posiadacze KKM ten czas będą mieli wydłużony do 40 minut. 

Są to kolejne programy KKM. Do tej pory wprowadzono becikowe w wysokości 500 złotych, zwolnienie z opłaty za przedszkola, bezpłatne przejazdy KM dla osób 60+. Do udziału w programie zgłosili się też prywatni partnerzy. Już kilkunastu kołobrzeskich przedsiębiorców oferuje zniżki i promocje na świadczone przez siebie usługi. 

Kołobrzeska Karta Mieszkańca rusza 1 lipca. Wnioski ze zdjęciem będzie można składać od 15 czerwca. Będzie można to zrobić osobiście w UM lub drogą elektroniczną. 

 

Komentarze  
0 # Wera 2019-06-04 14:37
A czy dzieki tej Karcie Mieszkańca tez będą tanie rzeczy w sklepach? 20% 30% 50% zniżki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # op jan 2019-06-06 08:11
Cytuję Wera:
A czy dzieki tej Karcie Mieszkańca tez będą tanie rzeczy w sklepach? 20% 30% 50% zniżki?

Nie będą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # da 2019-06-04 14:44
nastepna grupa ktora bedzie jezdzic KM za darmo na podwyzki dla pracownikow kasy nie ma ale rozdawnictwo dalej kwitnie ciekawe jak by wygladaly inne spolki gdyby bylo tyle ulg na ich produkty jak w KM zajezdnia sie sypie budynki takze lokalizacji na nowa zajezdnie brak (lepiej tereny sprzedac dewolperom )firma probuje jakos zarobic na siebie ale miasto na to nie pozwala chociazby sam przewodniczacy ktory zaproponowal zeby paliwo bylo tansze niz na innych stacjach widac ze miastu KM jest wogole nie potrzebna moze lepiej ja zlikwidowac :sad: :sad: :oops: :oops:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Kasia 2019-06-04 15:20
Czy ta karta bedzie dla wszystkich mieszkancow do odebrania czy nie ?
W
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Kemor 2019-06-04 22:27
A tańsze paliwo???Propozycja przepadła???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # v 2019-06-04 22:48
Proszę napisać ile tych abonamentów było wykupywane poprzednio. Teraz dla tych,którzy chcą tylko zrobić zakupy w centrum lub coś załatwić w ogóle miejsc nie będzie. Ja abonamentu nie potrzebuję, wobec tego poproszę o zniżki dla pozostałych mieszkańców.Zamiast 1 zł, 50gr za godz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn