Kolejni nietrzeźwi za kierownicą i amatorzy szybkiej jazdy wyeliminowani z ruchu drogowego. Tylko w miniony weekend na terenie powiatu kołobrzeskiego zostało zatrzymanych 2 nietrzeźwych kierujących oraz 3 piratów drogowych.

W ostatni weekend funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, podczas kontroli trzeźwości kierujących, ujawnili 2 przypadki jazdy „na podwójnym gazie”. Warto również dodać, że policjanci zatrzymali prawo jazdy 3 piratom drogowym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzista poruszał się z prędkością 113 km/h.
Nietrzeźwym amatorom jazdy zostało zatrzymane prawo jazdy i teraz staną przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, ograniczenie wolności lub kara pozbawienia wolności do 2 lat, natomiast za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym policjanci zatrzymają prawo jazdy na 3 miesiące.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn