Osiedle przy ulicy Basztowej od lat ma wyznaczony teren pod plac zabaw. Jednak miejsce to już od dawna go nie przypomina. Jest zaniedbane, a nierzadko można tu spotkać nietrzeźwą młodzież. Mieszkańcy napisali w tej sprawie petycję, w której powołują się na konwencję ONZ.

 

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Renata Brączyk w imieniu mieszkańców ulicy Basztowej złożyła interpelację dotyczącą znajdującego się tam placu zabaw, który od dawna znajduje się w złym stanie. A jak mówi radna, miejsce to ma ogromny potencjał, ten plac mógłby tętnić życiem.

Mieszkańcy zwracają szczególną uwagę na znajdujące się na placu śmieci, oraz pojawiającą się tu wieczorami niekoniecznie trzeźwą młodzież.

Najmłodsi mieszkańcy ulicy Basztowej również postanowili zabrać w tej sprawie głos.

Jak podkreśliła jedna z mieszkanek, plac ten może być idealnym miejscem promującym nasze miasto i być miejcem spotkań i zabaw wszystkich mieszkańców Kołobrzegu.

 

Więcej na ten temat już wkrótce w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn