Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zaprasza wszystkich chętnych do znakowania przedmiotów wartościowych a w szczególności rowerów. Znakowanie polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem oznaczenia składającego się z liter i cyfr.

Głównym celem akcji znakowania jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery.

Znakowanie rowerów możliwe jest w każdy czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu w godzinach 12:00-14:00. W przypadku znakowania większej ilości rowerów niezbędne jest wcześniejsze umówienie się telefoniczne na numer 94 35 33 535.

Każda osoba chcąca oznakować swój przedmiot powinna posiadać przy sobie dowód osobisty oraz dowód zakupu np. paragon lub umowa kupna - sprzedaży.

Komentarze  
0 # rower 2019-06-13 08:44
Po co znakować jak można to zeszlifować? Proponowałbym naklejki z czipem jak w sklepach na odziezy. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Rowerzystka 2019-06-13 17:09
A co jeśli rower ma ponad 10 lat i nie mam już dowodu zakupu??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Rowero 2019-06-13 22:40
A jak jest składany z różnych kustomów?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn