Jutro w naszym mieście rozpocznie się dwunasta edycja Charytatywnego Turnieju Tenisa Ziemnego w Grach Deblowych o puchar Komendanta Głównego Policji, który organizowany jest na rzecz Fundacji Wdów i Sierot po Poległych Policjantach.

 

Od jutra w naszym mieście rozpocznie się 3 dniowy Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego w Grach Deblowych, który na stałe wpisany jest w letni kalendarz ważnych wydarzeń zachodniopomorskiej policji. Organizatorzy zapraszają wszystkich Kołobrzeżan.

Jak co roku na turniej zapraszani są aktorzy, zawodnicy i przedsiębiorcy z całej Polski, wśród których pojawi się znany aktor Tomasz Stockinger, który wielokrotnie brał udział w charytatywnym turnieju tenisa ziemnego w naszym mieście.

Turniej odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018 r. w Kołobrzegu na kortach przy ul. Sikorskiego. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Więcej na ten temat już wkrótce w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn