Budowa drogi S6 spowoduje utrudnienia w ruchu. Te czekają nas już od przyszłego tygodnia.   

 

Zaczniemy jednak od dobrej informacji. Na węźle Kołobrzeg Zachód czyli na drodze w kierunku Gościna kierowcy mogą już korzystać z nowego wiaduktu.

Niebawem pojeździmy też nowym wiaduktem w kierunku Białogardu (węzeł Kołobrzeg Wschód). W przyszłym tygodniu zostanie tu zmieniona organizacja ruchu. Droga wojewódzka nr 163 zostanie zamknięta, ruch będzie skierowany na wiadukty i będzie prowadzony wahadłowo z zastosowaniem sygnalizacji świetlnej. Utrudnienia mogą potrwać miesiąc. 

Komentarze  
0 # Rudii 2019-06-15 02:38
Cieszym się że drogi są budowane...ale panowie mogliby również zadbać o te dziury którymi jestesmy zmuszeni codziennie jeździć...to nie wymaga chyba dużego makladu finansowego tylko trochę dobrej woli i chęci...bo trudno tego nie zauważyć jeśli ktoś tam pracune a rym bardziej nadzoruje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn