Kołobrzeskie schronisko dla zwierząt ma być modernizowane. Taka informacja została podana w lutym. Już jednak wiadomo, iż deklaracja że stanie się to jeszcze w tym roku jest mało realna.  Możliwa jest za to niewielka zmiana lokalizacji przytuliska.

 

W lutym do Urzędu Miasta trafiła petycja dotycząca schroniska dla bezdomnych zwierząt. W petycji proszono o budowę nowego przytuliska. Propozycja modernizacji obecnego została przyjęta przez działaczy organizacji pro zwierzęcych z zadowoleniem. 

Dzisiaj działacze pro zwierzęcy pytają co dalej? Bo póki co w kołobrzeskim schronisku nic w kwestii zapowiadanej modernizacji się nie dzieje.

Michał Kujaczyński tłumaczy, ze miasto przygotowuje koncepcję. I to nawet nie jedna a dwie. Pierwsza dotyczy obecnej, druga nowej lokalizacji. Ta znajduje się także przy Zieleni Miejskiej, tyle że z drugiej strony. 

Szczegóły niebawem w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn