Dzisiaj w Kołobrzegu rozpoczęła się dwudziesta pierwsza edycja  Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej Wojska Polskiego. Wydarzenie zakończy się koncertem galowym w niedzielę na scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury. 

 

Dzisiaj w Regionalnym Centrum Kultury rozpoczął się Ogólnopolski Festiwal Twórczości Dziecięcej Wojska Polskiego. Po inauguracji festiwalu rozdano nagrody laureatom konkursu historyczno-plastycznego. Potem dzieci śpiewały na scenie. 

Jak mówią organizatorzy, festiwal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza piknik, który odbywa się pod latarnią morską.

W festiwalu bierze udział 18 klubów wojskowych z całej Polski. Łącznie ponad trzystu uczestników. Wydarzenie potrwa do niedzieli.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn