O północy wystartuje oficjalna strona internetowa Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. Jest to równoznaczne z rozpoczęciem przyjmowania wniosków o taką kartę.

 

 

Zegar na stronie miasta odlicza ostatnie godziny do uruchomienia strony internetowej kkm.kolobrzeg.pl, dzięki której będziemy mogli składać wnioski o Kołobrzeską Kartę Mieszkańca. By stać się posiadaczem karty wystarczy wykonać kilka bardzo prostych kroków mówi sekretarz miasta Ewa Pełechata. Trzeba przygotować zdjęcie, a mieszkańcy którzy nie są zameldowani w Kołobrzegu także pierwszą stronę zeznania podatkowego.

Posiadaczami Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca mogą być dzieci. To do 6 lat będą korzystać z karty rodzica, wnioski dla starszych muszą złożyć rodzice lub opiekunowie prawni.

Wnioski o kartę będzie można składać w wersji papierowej – te będą przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta przy Ratuszowej od poniedziałku. 

KKM to zniżki i ulgi dla mieszkańców. min becikowe, zwolnienie z opłaty za przedszkola, bezpłatne przejazdy KM dla osób 60+, tańszy abonament na parkingi i wydłużony czas bezpłatnego korzystania z roweru miejskiego.

KKM zacznie obowiązywać od 1 lipca. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn