Autokary z turystami początkowo miały nie wjeżdżać do centrum już od 1 czerwca. Termin się jednak wydłużył, ponieważ trzeba było przeprowadzić kompleksową zmianę organizacji ruchu dla tych pojazdów. Ostatecznie autokary nie wjadą do centrum od 1 lipca.

Wprowadzone zmiany oznaczają, że autokary nie dowiozą już turystów pod ratusz. Miasto wyznaczyło dla nich nową lokalizację. Przy ulicy Rzecznej. Zmiany te wymagały jednak kilku kompleksowych rozwiązań.

Przy ulicy Rzecznej znajduje się zatoka autobusowa, która przy przebudowie tej ulicy została tak zaprojektowana, aby oprócz autobusów Komunikacji Miejskiej mogły się również zatrzymywać autobusy turystyczne.

 

Jak w praktyce sprawdzi się to rozwiązanie? Okaże się niebawem.

Komentarze  
+3 # TT 2019-06-19 16:52
okaże się niewątpliwie. Ul. Rzeczna stanie się wielkim, nieoprzejezdnym parkingiem. To nie jest żadne sensowne rozwiązanie. Autokary w ogóle nie powinny wjeżdżać do miasta i do strefy uzdrowiskowej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # TTmm 2019-06-19 18:46
A od kiedy to ul. Rzeczna leży poza miastem i poza jego "starą" częścią?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Jack Strong 2019-06-19 20:18
Hej ...a co to za poroniony pomysł ...już taktaki pomysł funkcjonował to była tragedia poruszać się ul.Rzeczną wówczas ....autokary wszelkie winny mieć swój parking na ul.solna z ul.Bałtycką
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Derek 2019-06-19 20:54
Jak się wprowadza takie rozwiązania to powinno się pierw dostowac pomysł pod nowe warunki. Co w momencie kiedy autokar będzie stał na zatoce autobusowej na ul. Rzecznej, i zacznie blokować przystanek autobusowy dla komunikacji miejskiej?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Monsz Grarzyny 2019-06-20 16:55
Kolejny fajny pomysł i kretyńska realizacja. Czy w UM jest ktoś, kto myśli? Na zdjęciu powyżej widać dwa stojące autokary. Jak takie same dwa wjadą w zatoczkę na Rzecznej to autobus KM blokuje ruch do czasu, aż niemieckie stare paralityki wygramolą swoje d u p y na chodnik.
Jest parking na Śliwińskiego, jest centrum przesiadkowe na Bałtyckiej. Jest gdzie to wszystko rozładować. I nie trzeba być specjalnie bystrym, żeby na to wpaść. Ale po co? Zróbmy akcję nie ma autobusów w centrum (chociaż Rzeczna to jednak centrum jest) i pochwalmy się tym w mediach. A na Rzecznej jakoś to będzie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Płk Jebijewdenko 2019-06-20 20:36
Pan który siedzi
Nad rzeką i czyta
Sobie prasę
Nie jest zrobion
Miękkim qta...

Wie co mówi
Lecz nie wie
Co niby wie

Proponujemy
Wysadzać z
Germanijii
Naszych braci
Koligen kamraci
Na Śliwińskiego

Później bracia
Z krainyU naszaja
Do centrum FeSStungu
Giermancew na lektyce

Bójce z Krymu
A z Wolynia tedy
Budy w dziengi
Feste zarobione

Helmuty zasię
Zadowolnione
Ot co i to jest TO :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn