Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej „Chwile – między tartanem a koroną stadionu”, który odbędzie się 25 czerwca 2019 roku, o godz. 16.00 w holu głównym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, ul. Łopuskiego 38.

 

Wystawa fotograficzna „Chwile – między tartanem a koroną stadionu” prezentuje wybrane fotografie trzech fotografów związanych z lekkoatletyką i polskim ruchem olimpijskim: Marka Biczyka, Tomasza Kasjaniuka oraz Szymona Sikory.

Na wystawie nie zobaczymy zwycięstw naszych lekkoatletycznych mistrzów, a ulotność wysiłku lekkoatletycznego, niekiedy dosłowność zmagania.

Stulecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego jest dobrą okazją do tego, by oprócz podkreślenia znaczenia sportu, osiągnięć mistrzów, liczby medali i statystyk wydobywać jego piękno i humanistyczne wartości.

Wystawa eksponowana będzie do 8 września 2019 roku.

Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn