Schronisko dla bezdomnych zwierząt, a dokładnie sprawa modernizacji obecnego lub budowy nowego interesuje wielu mieszkańców. Sprawdzaliśmy dzisiaj na jakim etapie jest ten temat.

 

 

Sprawa schroniska dla bezdomnych zwierząt ruszyła z miejsca po petycji podpisanej przez kilkaset osób. Petycji w sprawie poprawy warunków życia zwierzaków w przytulisku. 

Już w ubiegłym miesiącu informowaliśmy, że miasto pracuje na dwiema koncepcjami. Jedna dotyczy modernizacji budynku w obecnej lokalizacji, druga w nowym, ale niewiele oddalonym miejscu także przy ul. 6 Dywizji Piechoty. Już wiadomo, że przeniesienie schroniska może być tańsze niż jego modernizacja.

Ostateczne decyzje o lokalizacji zostaną podjęte po konsultacjach. Natomiast sprawa rozpoczęcia budowy lub modernizacji jest jeszcze niewiadomą. 

Komentarze  
-2 # TT 2019-07-11 18:13
najlepiej zatem zgnoić jakieś miejsce, a potem przenieść się na nowe, żeby je też zgnoić. A może to schronisko jest zbyt duże? kiedyś bezpańskie psy usypiano. I komu to przeszkadzało?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook