Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poszukują zaginionego 72-letniego Mariana Nawrotkiewicza. Jak wynika z relacji jednego ze świadków, mężczyzna był widziany na terenie Kołobrzegu.

26 czerwca mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z policją.

Rysopis zaginionego: wzrost 164cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie – szronkowate. Ubiór: brak szczegółowych informacji na temat ubioru. Informacje dodatkowe: zaginiony najczęściej chodził pieszo; poruszał się ulicami Podmiejską, Górnośląską, Śródmiejską. Często przebywał w galeriach handlowych oraz w okolicach plant przy ul. Babina w Kaliszu.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policjantami pionu kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu pod nr tel. 62 76 55 193 lub 62 76 55 370.

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn