W dniach 17-18 sierpnia w Kołobrzegu odbędzie się XV Spotkanie Integracyjno - Turystyczne Pojazdów Zabytkowych "A może morze" oraz I Rajd Turystyczny "A może morze".

Do uczestnictwa w rajdzie organizator zaprasza załogi pojazdów klasycznych z napędem mechanicznym, o możliwie wysokim stopniu oryginalności, zachowanych i utrzymanych w warunkach historycznie właściwych. Do startu w rajdzie dopuszczone zostaną pojazdy, w przypadku których produkcję danego modelu, typu, generacji, ewolucji itp. rozpoczęto przed dniem 31.12.1989 roku oraz wszelkie pojazdy zarejestrowane oficjalnie jako pojazdy zabytkowe.

 

Program spotkania:

Sobota

08.45 Wjazd do Kołobrzegu, parada ulicami miasta

10.00 - 11.30 Pokaz symulatora siłowni okrętowej

12.00 Marina Solna "Rowerem po desce na wodzie. Prezentacja pojazdów.

Niedziela

11.00 - 12.00 Powitanie uczestników przez wójta Gminy Kołobrzeg. Wystawa pojazdów, zwiedzanie kolekcji zabytkowych motocykli. Kawa, ciasto.

12.00 Parada ulicami miasta, wystawa pojazdów w porcie.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn