Wczoraj odbyła się konferencja prasowa Roberta Kołodziejczyka z Polskiego Stronnictwa Ludowego. Działacz, którego rola w PSL nie jest do końca wyjaśniona, skomentował sytuację w partii i w mieście.

 

Robert Kołodziejczyk, w PSL sekretarz zarządu powiatowego, kilka tygodni temu został odwołany z funkcji. Tyle że według niego nie zrobiono tego zgodnie z procedurami. Dlatego od tej decyzji się odwołał. Kołodziejczyk zapowiada założenie koła miejskiego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Z takim wnioskiem wystąpił do prezydium zarządu wojewódzkiego PLS.

Robert Kołodziejczyk jest osobą, która wskazuje błędy popełniane jego zdaniem przez prezydent miasta i je krytykuje. Np wydzierżawienie przez Annę Mieczkowską parkingu przy amfiteatrze, ta umowa ostatecznie została rozwiązana czy niepobieranie opłaty uzdrowiskowej od uczestników Festiwalu Sunrise, tych którzy mieszkali w miasteczku namiotowym.

 

Komentarze  
+1 # Stare Numery 2019-08-29 17:11
Kołodziejczyk przypomina mi trochę Gierka , który z pasją krytykował Gomułkę , a jak się póżniej okazało , ta sama karawana pojechała dalej !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # Peeselowiec 2019-08-30 14:01
Fakt Panie Robercie , niektóre Pana pomysły są zbyt śmiałe ale większość pańskich pomysłów jest zwyczajnie głupia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # do Peeselowiec 2019-08-30 14:46
Pomysły Kołodziejczyka są dobre i odważne , problem jest tylko jeden , czy jest to szczere , czy to tylko taktyczna zagrywka "pod przykryciem " ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Marek Jot 2019-09-01 22:38
Koło miejskie PSL-u ?Wprawdzie jest coraz więcej buraków w mieście , ale żeby zaraz zakładać koło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn