W samo południe zapraszamy na wspaniałą, rodzinną zabawę. Będzie z nami wesoły Teddie Eddie, pyszne domowe ciasta, grill, grochówka, wata cukrowa, gry i zabawy z Babakubą, bezpłatne porady logopedy i psychologa, Wikingowie, namiot Avon, licytacje i wielka loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami i super koncert.

Specjalnie na tą okazję zagrają nasi kołobrzescy artyści: Bolko Służewski, Wojtek Sabała oraz Thomas Grotto. Impreza rozpocznie się o godzinie 12. przed kołobrzeskim ratuszem i potrwa do 16. A o 19. akustyczny koncert Tomka Lipnickiego w Centrali.

Cały dochód z festynu będzie przekazany na subkonto Olka w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" i przeznaczony na zakup potrzebnego sprzętu oraz opłacenie terapii z nauką komunikacji alternatywnej.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn