Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ustalili i zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za kradzieże z włamaniem do ogródków piwnych znajdujących się w centrum Kołobrzegu. Sprawca okazał się recydywistą, w przeszłości był karany za podobne przestępstwa.

 

W sierpniu do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu wpłynęły zgłoszenia dotyczące włamania do kilku ogródków piwnych w rejonie ratusza. Sprawca po kolei włamywał się do lokali skąd zabrał m.in. warzywa, owoce i alkohol. Policjanci zajmujący się sprawa ustalili, że sposób działania, a także zabezpieczone ślady w miejscach zdarzenia dotyczą tego samego sprawcy. Kolejne analizy zebranych danych doprowadziły do wytypowania mężczyzny przez policjantów i zatrzymania.

Sprawca to 31-letni mieszkaniec Trzebiatowa. Przyznał się do włamania i usłyszał trzy zarzuty, kradzież z włamaniem i usiłowania kradzieży z włamaniem za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności oraz kradzieży za co grozi do pięciu lat pozbawiania wolności. Obydwa zarzuty przedstawiono podejrzanemu w warunkach recydywy, co powoduje zaostrzenie konsekwencji.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn