W Starostwie Powiatowym odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami inwestora i wykonawcy drogi S6, tym razem na odcinku węzeł „Kiełpino” - węzeł „Kołobrzeg Zachód”, etapu wykonywanego przez firmę Pol-Aqua.

 

- Uzgodnienia są pokłosiem wcześniejszych umów, natomiast nie wyczerpują wszystkich napraw, które w naszej ocenie, są konieczne do przeprowadzenia po budowie S6. Zdarzało się bowiem tak, że ciężki sprzęt poruszał się drogami, które nie były wskazane w porozumieniu. Natomiast dzisiejsze ustalenia są takie, że do końca września firma naprawi pobocze drogi Jarkowo-Kinowo, chodnik w Jarkowie oraz w ramach działań rekompensacyjnych dokona naprawy gminnych dróg gruntowych, wskazanych przez wójta gminy Mirosława Terleckiego. Ponadto firma postara się także zabezpieczyć materiały budowlane na przeprowadzenie kolejnego etapu budowy drogi w Jarkowie.” – mówił starosta Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn