Założył metalowe pierścienie na penisa, zwrócił się o pomoc do strażaków. Ci stanęli na wysokości zadania i usunęli pierścienie z narządu 54 latka. 

 

„- Już się tak bawiłem, tym razem nie wyszło” powiedział mężczyzna, który kilka dni temu zwrócił się o pomoc do kołobrzeskich strażaków. 54 latek założył na swojego penisa 5 metalowych pierścieni, których nie mógł zdjąć. Kiedy kołobrzeżanin zdecydował się prosić o ratunek, penis już siniał. 

Strażacy z pomocą ratowników medycznych usunęli obręcze. Najpierw zostały one nacięte piłami, później zdjęte specjalnymi szczypcami. Strażacy zrobili to delikatnie, tak aby nie nie uszkodzić ważnego dla każdego mężczyzny narządu. Zdjęte pierścienie miały około 5 milimetrów grubości. 

Jak twierdzi mężczyzna, próbował wcześniej uzyskać pomoc w szpitalu, ostatecznie jednak trafił na Komendę Straży Pożarnej. Ratownicy medyczni przewieźli pechowca do szpitala. 

 

zdjęcie poglądowe

Komentarze  
+3 # Dla dzieci dobra 2019-09-18 13:44
Penis umieszcz się :oops:
Wew pochwie kazden

Dżentelmen to wie
Tylko ja jeden nie :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # LGBTHGW 2019-09-18 19:00
Są osobniki , które włażą do każdej dziury , biorą wszystko co się rusza - oprócz zegarków !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn