16 listopada w godzinach 14:00 - 16:30 odbędzie się spotkanie z fanami Meteo Kołobrzeg i Zachodniopomorskimi Łowcami Burz.

Organizatorzy zapraszają wszystkich na wykład o pogodzie oraz małą wystawę fotograficzną.

- Niebawem poznacie szczegółowy program. Macie do nas jakieś pytania? Będzie czas na indywidualną rozmowę na temat atmosfery i zjawisk pogodowych. Jakie kwestie chcecie poruszyć na wykładzie? Piszcie do nas śmiało! Widzimy się na Stoczniowej - zachęca Dawid Stępczyński, założyciel profilu Meteo Kołobrzeg - Chcesz dowiedzieć się tego na czym polega prognozowanie pogody? W prosty sposób pokażemy Tobie istotne "znaki" na niebie. Jedne z nich nie znaczą nic, inne zwiastują zagrożenie. Zabierzemy Was w podróż po modelach numerycznych, zdjęciach satelitarnych czy radarach dopplerowskich. Czym wyróżnia się klimat wybrzeża spośród całej Polski ? Co kształtuje klimat w naszym regionie? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania. Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek inne tematy związane z atmosferą.

Od 14 do 15:30 planowany jest wykład. Następnie będzie czas na obejrzenie wystawy i rozmowy na temat atmosfery.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn