Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu i Klub Wojskowy 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu zapraszają dzisiaj na wielopokoleniowy koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Z tej okazji okolicznościowy program przygotowali śpiewacy najstarszego kołobrzeskiego chóru Kombatant, działającego pod egidą Związku Kombatantów RP i BWP od 40-tu lat oraz reprezentujący młode i średnie pokolenie Kołobrzeżan zespół wokalny "Majol". Artystyczne kierownictwo objęła i nad przebiegiem całości czuwać będzie Jolanta Wójcik - Oszmaniec, akompaniował będzie Krzysztof Subocz. Koncert, realizowany w ramach miejskich obchodów Święta Niepodległości odbędzie się 10 listopada w niedzielę, o godz. 17.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona).

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn