Pytań jest tak dużo, wątpliwości tak istotne, że Urząd Miasta organizuje telefoniczny dyżur. W środę i czwartek po południu urzędnicy będą odpowiadać na pytania dotyczące odbioru i wywozu śmieci.

 

Lawina komentarzy, pytań ale też nieprawdziwych informacji, które pojawiają się w internecie na temat proponowanych, dużo wyższych stawek za śmieci spowodowały, że w najbliższą środę i czwartek 4 i 5 grudnia, w UM odbędzie się dyżur telefoniczny w sprawie śmieci.

Pani Ewa Pełechata wraz z naczelnikiem wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, panią Aleksandrą Kozieł-Klein, będą dostępne w godzinach 17.00 – 19.00 pod numerami telefonów: 94 355 16 66 i 94 355 16 37.

 

 

Komentarze  
+13 # JanSchabowy 2019-12-03 14:53
dyżur telefoniczny nie rozwiąże problemu. propozycje już dawno powynny sie pojawić.
zamierzam złożyc sprawe do sądu jeżeli wspólnoty mieszkaniowe dostosuja sie do nowego prawa. ostatecznie będe chciał wypowiedzenia umowy ze wspólnota na wywóz śmieci na dotychczasowych zasadach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Miernoty 2019-12-03 16:32
Rządzący Kołobrzegiem - jeżeli problem śmieci was przerasta , to spójrzcie wreszcie prawdzie w oczy , opuście te cieple fotele i idżcie do domu puki czas - ta robota was nie lubi !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # ha 2019-12-04 19:31
Nie można płacić za śmieci 300 -400 zł/miesiąc za 4 osobową rodzinę. Coś Wam się naprawdę liczydełka w urzędzie popsuły . 16 metrów wody x 26,20 zł (śmieci niesegregowane) = 419 zł za śmieci miesięcznie!!!! Piszę śmieci niesegregowane - ponieważ jest odpowiedzialność "zbiorowa" we wspólnych śmietnikach . Po drugie nigdzie w ustawie nie jest powiedziane że ma to być 4 krotność jak za śmieci segregowane, może to być też dwu krotność ! W innych miastach jest 18-27 zł od osoby za miesiąc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn