Od kilku dni, w Kołobrzegu pojawiają się nowe dekoracje świąteczne. Stoją już m. in. anioły, ramki na zdjęcia, czy ozdobne iluminacje na lampach, ale to jeszcze nie wszystko, co ma nam do zaoferowania miasto.

 

W tym roku, dobiegła końca 3-letnia umowa na dekoracje i iluminacje świąteczne, w związku z czym, miasto ogłosiło przetarg na takie usługi. Świecą  już m. in. ozdoby lamp, ramki pocztówkowe, w których można zrobić sobie zdjęcie, czy anioły przy kortach tenisowych.

6 grudnia będzie miał miejsce punkt kulminacyjny świątecznych przygotowań, ponieważ w tym dniu zostanie rozświetlona choinka na placu ratuszowym. Będzie ona miała blisko 13 m i prawie 14 000 punktów świetlnych. Oprócz choinki, zostanie wystawiona skrzynka na listy do św. Mikołaja.

Koszt umowy na świąteczne dekoracje za 3 lata to 819 tysięcy złotych.

Komentarze  
-1 # Poeta XYZ 2019-12-04 19:46
a ja lubię zrobić sobie kupę na ścieżce rowerowej do Podczela
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn