Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza z okazji święta szkoły po raz kolejny zaprosił na Galę Sienkiewiczowską. Jak co roku przyznano specjalną nagrodę za szczególną aktywność i działalność na rzecz szkoły "Super Henryka", która tym razem trafiła w ręce Barbary i Roberta Gauer.

Gala Sienkiewiczowska – tak od czterech lat Zespół Szkół nr 1 obchodzi swoje święto. To duże wydarzenie w życiu szkoły, okazja do promocji uczniowskich talentów, ale i hołd dla patrona, Henryka Sienkiewicza.

W tym roku tematem przewodnim Gali było 20-lecie szkolonej gazety „Łomot”. 

Podczas spotkania, wręczono szczególną nagrodę, którą społeczność szkolna docenia osoby zaangażowane w życie szkoły i miasta. Statuetka „Super Henryka” trafiła do Barbary i Roberta Gauer za wspieranie młodzieży oraz 20-letnią współpracę z gazetą „Łomot”.

Szkoła jak co roku z bardzo dużym zaangażowaniem przygotowuje się do Gali Sienkiewiczowskiej. Podczas wydarzenia można było podziwiać tego efekty.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn