W sobotę 7 grudnia przed kołobrzeskim ratuszem będzie można zobaczyć kilkudziesięciu Mikołajów na motorach. Właśnie tego dnia odbędzie się finał organizowanej przez klub motocyklowy Voyager akcji „Motopaczka”.

Kołobrzeski Klub Voyager rusza już z 10 edycją akcji „Motopaczka”. Podobnie jak w zeszłym roku zostaną obdarowani seniorzy.

A potrzeb jest wiele, i dzięki motocyklistom z klubu Voyager te potrzeby można spełnić. Część darów udało już się zebrać.

Z roku na rok przybywa motocyklistów, którzy chętnie biorą udział w akcji Motopaczka.

W związku z tym, że to już dziesiąta jubileuszowa edycja „Motopaczki” motocykliści przygotowali na tę okazję coś specjalnego.

W tym roku Motomikołaje obdarują pięć rodzin. Aby się do nich dostać pokonają na motorach łącznie blisko 100 kilometrów. Finał 10 edycji „Motopaczki” odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 12. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące akcji można uzyskać dzwoniąc pod numer 606 681 762.

 

Więcej na ten temat już wkrótce w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn