Wczoraj w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie zarządców i administratorów wspólnot mieszkaniowych z prezydent, dotyczące gospodarki odpadami. Głównym tematem był regulamin odbioru i wywozu odpadów.

Według Anny Mieczkowskiej było to jedno z lepszych spotkań dotyczących gospodarki odpadami. 

Podczas spotkania dyskutowano na temat regulaminu gospodarki odpadami, bo to, jak mówi Anna Mieczkowska, jest w tej chwili priorytetem. W trakcie spotkania każdy mógł zabrać głos i podzielić się swoimi pomysłami dotyczącymi sposobów rozwiązań, jakie mogłyby się znaleźć w nowym regulaminie. Łukasz Zięba zaproponował aby częstotliwość odbioru odpadów była większa.

Jeszcze inną propozycję przedstawił Marek Młynarczyk.

Jak zapowiedziała Anna Mieczkowska planowane jest już kolejne spotkanie z zarządcami.

Prezydent poinformowała, że miasto pracuje także nad inną metodą, która ma udoskonalić system gospodarki odpadami.

 

Więcej na ten temat już wkrótce w materiale wideo.

Komentarze  
+10 # Marek51 2020-01-15 16:27
Jaka większa częstotliwość? Jeden krok do przodu i dwa kroki w tył? Odpady były odbierane zawsze raz w tygodniu, a obecnie raz na dwa tygodnie!Pan Zięba chyba o tym zapomniał, albo uprawia propagandę sukcesu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn