Miasto zamierza wydzierżawić amfiteatr. Taka decyzję, przedstawiła na antenie Radia Kołobrzeg, Prezydent Anna Mieczkowska.

 

Stan kołobrzeskiego amfiteatru pozostawia wiele do życzenia, nie mniej jednak, przez wielu mieszkańców jak i turystów jest on uważany za jeden z symboli naszego miasta. Niestety, aktualnie nie do końca spełnia on ich oczekiwania. Co prawda, w sezonie odbywają się tam koncerty, ale daleko im do  czasów świetności obiektu.

Przypomnijmy, amfiteatr przez wiele lat był dzierżawiony, później trafił pod skrzydła miasta,a dokładniej Regionalnego Centrum Kultury. Teraz Anna Mieczkowska poinformowała, że zamierza go ponownie wydzierżawić.

Wydzierżawienie obiektu odbędzie się w formie przetargu. Nadal nie wiadomo kiedy zostanie przeprowadzony jego remont, a przypomnijmy jeszcze w czerwcu, miasto zapewniało, że trwają prace projektowe i że po ich zakończeniu i uzyskaniu pozwolenia na budowę, będzie szukać środków na remont, który według wstępnych założeń mógłby kosztować nawet 50 milionów złotych.

 

Komentarze  
+7 # podatnik 2020-01-25 17:47
Kto? doprowadził amfiteatr do obecnego stanu?
Podobno zielone ludziki i krasnoludki

Zagadka
Kto wygra przetarg na dzierżawę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Jaremi W. 2020-01-25 19:25
jak to się stało że to nie jest miasta ?
czy kogoś to interesuje ??
co tu jest zrobione zgodnie z prawem ???
dlaczego Pocztę Polską dzierżawią ????
o czym nie wiemy co jeszcze sprzedali ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Biznesmen 2020-01-27 17:19
Wszystko już zostało sprzedane, zostaliśmy tylko my biznesmeni, których doi się bez litości!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn