Połamane drzewa, uszkodzone samochody. To skutki silnego wiatru, który od wczoraj dawał się nam we znaki. Wciąż obwiązuje I stopień ostrzeżenia.

 Silny wiatr, który w porywach osiągał nawet do 100 km/h łamał gałęzie, a nawet powalał całe drzewa. Przy ulicy Zygmuntowskiej wiatr powalił duże drzewo, które upadając zgniotło dwa samochody, jeden z nich został kompletnie zmiażdżony. Wczoraj straż pożarna wyjechała do blisko 40 zdarzeń, które mogły powodować duże szkody oraz zagrożenie życia. Straż na bieżąco usuwała skutki wichury. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. W razie zaobserwowania wiszących gałęzi, bądź powalonych drzew należy powiadomić straż pożarną. Podczas silnego wiatru zaleca się też nie parkować w pobliżu drzew. Pierwszy stopień ostrzeżenia meteorologicznego ma obowiązywać do godziny 22.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn