Kierujący osobowym pojazdem BMW stracił prawo jazdy na trzy miesiące, za niedostosowanie prędkości jazdy do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h.

Policjant z Ogniwa Ruchu Drogowego kołobrzeskiej komendy zatrzymał do kontroli drogowej w Rymaniu na ul. Koszalińskiej kierującego osobowym pojazdem marki BMW. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 102 km/h. Kierujący najwyraźniej zapomniał, że według obowiązujących przepisów, kiedy na obszarze zabudowanym dopuszczalna prędkość przekroczona zostanie o więcej niż 50 km/h, obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy na trzy miesiące. Na mężczyznę nałożono mandat karny w wysokości 500 złotych wraz z punktami oraz zatrzymano prawo jazdy.

Funkcjonariusze są szczególnie wyczuleni na łamanie regulacji dotyczących dozwolonej prędkości, bo to one są w naszym kraju jedną z głównych przyczyn kolizji i tragicznych w skutkach wypadków.

Komentarze  
+1 # stiep 2020-02-14 20:11
dobrze mu tak
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn