Gośćmi Zebrania na żywo będą Ewa Pełechata, zastępca prezydenta do spraw gospodarczych i Bartosz Bieńkowski, radny RM (PiS)). Pod zapowiedzią programu czekamy na Wasze propozycje pytań do Gości.

Pytania naszym Gościom można zadawać także telefonicznie, bezpośrednio w trakcie trwania programu. Telefon do studia: 94 355 38 01.

Zebranie na żywo - start o g. 17.40 na antenie TKK, Radio Kołobrzeg, a także na portalu.

Zapraszam,

Kamila Para-Mirzyńska

 

 

 

 

Komentarze  
+11 # Tomasz Rewinski 2020-02-13 09:49
Pytanie do Pami Prezydent:ostatnio Pan Wójt Popiołek oswiadczył,ze wszedl w sklad zespołu pracujacego na rzecz połączenia gminy z miastem.Czy rzeczywiscie taki zespół powstał oraz czy miasto skorzysta z propozycji Wójta aby organizowac juz rózne ,wspolne inwenty z udzialem społeczenstw gminy i miasta, w celu ich integracji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Joka 2020-02-13 11:13
Panie Bieńkowski czy jest pan już członkiem pisu? Kto jest liderem tej formacji w radzie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Ślimak 2020-02-13 14:53
Pani prezydent co dalej z wjazadem do Budzistowa? Bedzie wiadkut przeciwko ktoremu protestują mieszkańcy Rzemiślniczego czy sa szanse na inne rozwiąznaie. I daleczgo tam jest problem. Nie mozńa zronić zwykęłj drogi i ronda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Renata T. 2020-02-13 15:37
Dzień dobry, mam pytanie do Pani Prezydent, w ubiegłym tygodniu zmuszona byłam organizować ceremonię pogrzebową. Udałam się do zieleni by porównać ofertę konkurencji z naprzeciwka. Pomijam kwestie wyboru itp. co rzutowało na cenę. mimo wszystko wybrałam prywatną firmę która okazała się i tańsza i bardziej mi pasowała w swym podejściu. Ale i tu zasadnicze pytanie okazało się że było by jeszcze taniej gdyby zieleń nie obciążyła, nie inaczej, karała mnie dodatkowym "podatkiem" cmentarnym, którego w ich propozycji nie było, czyli wjazd na cmentarz samochodu pogrzebowego niemal 80 zł, i nadzoru nad pogrzebem blisko 130 zł! Pytanie, dlaczego zostałam ukarana kwotą blisko 210 zł tylko dla tego że skorzystałem z innej firmy!!!????
Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Renata T. 2020-02-13 15:55
Przez pomyłkę zamieściłam pytanie również pod materiałem Woźniak odpowiada..... może to i dobrze....

Przepraszam to pytanie kierowane powinno być do Pani vice prezydent która będzie gościem dzisiejszego programu "NA ŻYWO"

A może to i dobrze, tak sobie myślę że przez pomyłkę ten komentarz ukazał się pod przekazem Pana Jacka Woźniaka. Może właśnie Pan Jacek zajmie się tą sprawą dlaczego tak się dzieje? dlaczego zieleń nie obciąża taką kwotą swoich klientów a tylko tych którzy zlecili pogrzeb innej firmie! I co to jest ten rzekomy nadzór nad pogrzebem? skoro w dniu pogrzebu zapłaciłam 1800 za miejsce na urnę przy kaplicy i prawie 180 za godzinę niespełna w kaplicy + oczywiście te 210 zł! pytam się za CO? Panie Jacku proszę się zająć tym tematem!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # andrzej 64 2020-02-13 16:18
JA MAM PYTANIE DO PAN EWY CZY MOZE MI ODPOWIEDZIEC CO SIE DZIEJ Z RADNYM JACKIEM WOZNIAKIEM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Marek Jot 2020-02-13 16:22
Nie lepiej Woźniaka o to zapytać ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Jome 1 2020-02-13 22:26
Ewa zmiażdżyła marudę .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Jome 1 2020-02-13 22:28
[quote name="Renata T."]Przez pomyłkę zamieściłam pytanie również pod materiałem Woźniak odpowiada..... może to i dobrze....

Przepraszam to pytanie kierowane powinno być do Pani vice prezydent która będzie gościem dzisiejszego programu "NA ŻYWO"

A może to i dobrze, tak sobie myślę że przez pomyłkę ten komentarz ukazał się pod przekazem Pana Jacka Woźniaka. Może właśnie Pan Jacek zajmie się tą sprawą dlaczego tak się dzieje? dlaczego zieleń nie obciąża taką kwotą swoich klientów a tylko tych którzy zlecili pogrzeb innej firmie! I co to jest ten rzekomy nadzór nad pogrzebem? skoro w dniu pogrzebu zapłaciłam 1800 za miejsce na urnę przy kaplicy i prawie 180 za godzinę niespełna w kaplicy + oczywiście te 210 zł! pytam się za CO? Panie Jacku proszę się zająć tym tematem![/
Tak zajmie się . To człowiek wielu talentów . Także sztuka cyrkowa nie jest mu novum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook