O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek przeniesiemy się na molo, gdzie od dzisiaj wstęp jest płatny.

Następnie odwiedzi nas zastępca prezydenta do spraw gospodarczych Ewa Pełechata i porozmawiamy o sytuacji ekonomicznej miasta oraz inwestycjach, które mają być w najbliższym czasie realizowane.

Około 10.20 naszym gościem będzie Joanna Pawlak, pełnomocnik ds. współpracy z Radami Osiedli i Budżetu Obywatelskiego w Urzędzie Miasta. Poruszymy temat trwającego właśnie głosowania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Około godziny 10.40 połączymy się z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów Anetą Cieślicką. Tematem będą oczywiście wakacyjne wyjazdy w specyficznej pandemicznej rzeczywistości.

Po godzinie 11. odwiedzi nas Tadeusz Kielar, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński, Robert Dziemba i Artur Sempruch.

Komentarze  
+4 # Stefan 2021-06-16 08:42
Moze na Ul.Reymonta temat wazny...Samowolka Bazar w strefia A
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook