O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek odwiedzi nas starosta Tomasz Tamborski. Porozmawiamy o wczorajszej konferencji wspólników zarządzających ośrodkiem Gryf, którzy zarzucili staroście kłamstwo i działanie na szkodę powiatu.

O godzinie 10.20 Monika Dziedzic, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej opowie o wakacyjnej ofercie i zaprosi na XII RCK PRO JAZZ Festiwal.

Około godziny 10.35 połączymy się z wójtem gminy Siemyśl Markiem Dołkowskim i porozmawiamy o nieudanym referendum i próbie odwołania go ze stanowiska.

Następnie z Małgorzatą Maj, pełnomocnikiem prezydenta do spraw równego traktowania, poruszymy temat doniesień medialnych w sprawie Artura Dąbkowskiego i działań podejmowanych w tym temacie.

Po godzinie 11. odwiedzi nas dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jacek Banasiak. Zapytamy między innymi o kwestię podwyżek cen biletów na basenie Milenium.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook