O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek odwiedzi nas starosta Tomasz Tamborski. Porozmawiamy o przygotowaniach do roku szkolnego i wczorajszej sesji Rady Powiatu.

Następnie z przewodniczącym klubu Radnych Niezależnych Jackiem Woźniakiem poruszymy temat nadzwyczajnej sesji Rady Miasta, którą zaplanowano na 2 września.

Około 10.30 naszym gościem będzie Robert Cieciora, prezes KTBS, a tuż po nim, pełnomocnik ds. Współpracy z Radami Osiedli i Budżetu Obywatelskiego Joanna Pawlak.

Po godzinie 11. spotkamy się z Katarzyną Pechman, dyrektorem artystycznym Herbertiady oraz sołtysem Sarbii Wiesławą Bartwanowicz.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Komentarze  
-1 # Santo 2021-08-25 08:37
Wozniaka lepiej zapytac czy chodzil i ewentualnie do kogo w sprawie wiekszosci w radzie miasta. Smiech na sali :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook