W Pucku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w żeglarstwie. W grupie Optimist chłopców najlepszy był Filip Harasimowicz-Krysztofiak z KSW Baltic w Dziwnowie. Żeglował najrówniej, czym zapewnił sobie tytuł mistrza Polski.

- To były trudne zawody, szczególnie przez wymagające warunki pogodowe i oczywiście bardzo wymagających przeciwników. Starałem się pływać jak najlepiej i mi się to powiodło. Czasem wiało słabo, a dziś wiało bardzo dużo, więc trzeba było się odnaleźć w każdych warunkach. Ja preferuję średni wiatr i żeglowanie średnio bardzo wysoko w wyścigach w moim przypadku zaprocentowało - mówi młody kołobrzeżanin, na co dzień uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej Nr 8 w Kołobrzegu i były zawodnik UKS Błękitni. Gratulujemy.

Komentarze  
+1 # AlaK 2021-08-20 09:09
Brawo, Filip! Gratulacje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook