Czwórka zawodników Kyokushin Karate Kołobrzeg Buntai reprezentowała 23 października Klub podczas 6–th International Young Oyama’s Cup 2021 w Bydgoszczy.

W kategorii kata po raz kolejny swój kunszt i doskonały warsztat pokazała Julia Iwan, ustępując w ilości przyznanych od sędziów punktów tylko jednej zawodniczce i tym samym stając na podium, by odebrać srebrny medal.

Nie mniejsze sukcesy podopieczni Sensei Pawła Falko zaliczyli w kategorii kumite. I tym razem po stoczonych zwycięsko pojedynkach ćwierć i półfinałowych do ostatecznej rozgrywki na tatami stanęła Julia Iwan, w ostateczności zajmując drugą lokatę w swojej kategorii wiekowej. O najwyższe miejsce na podium otarła się także Izabela Falko, jeden z pojedynków kończąc przed czasem, niestety ulegając przeciwniczce w walce finałowej. Zasłużony srebrny medal zawisnął na piersi młodziutkiej reprezentantki Buntai Kołobrzeg. Udany start należy także do Poli Sottek. Posiadająca na swoim koncie wiele wygranych na różnych turniejach zawodniczka, z Bydgoszczy wraca z brązowym medalem.

Trochę mniej szczęścia miał Krzysztof Szydłowski, co nie zmienia faktu, iż sama nominacja do udziału w międzynarodowym turnieju jest już wielkim wyróżnieniem.

Kolejny raz kołobrzeskie „Torpedy karate” wracają z trzema medalami srebrnymi i jednym brązowym.

Więcej zdjęć na www.karate.kolobrzeg.pl

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook