Ze Szczecina z turnieju Kyokushin Challenge 2021 niepokonani wracamy z 3 medalami złotymi, 3 srebrnymi i 6 brązowymi. Nasi zawodnicy doskonale poradzili sobie w kumite pokonując kolejnych przeciwników i w konsekwencji na podium odbierając zasłużone medale i dyplomy.

Złote medale zawisły na piersiach Poli Sottek, Borysa Pawlak i Jakuba Stańczyka. Srebro wywalczyli Franciszek Trybuch, Tymon Romanowski i Oliwier Gregorek. Brązowe medale otrzymali Kornelia Downarowicz, Michał Dusza, Mateusz Gocławski, Aniela Krekora, Bartłomiej Wielosz i Maciej Wielosz.

Tymczasem na drugim końcu Polski w Zamościu, sempai Julia Iwan wywalczyła brąz w Mistrzostwach Polski. Brązowy medal Julia zdobyła w kata pokonując 43 zawodniczki z całej Polski. W kumite tym razem po zaciętych walkach nie udało się dotrzeć do podium.

Obszerniejsza galeria na www.karate.kolobrzeg.pl

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook