Dwie drużyny MKP Kotwica Kołobrzeg - U9 i U10 uczestniczyły w miniony weekend w piłkarskim Turnieju Bokaro Cup 2021 w Gdańsku. Rocznik 2013 trenerów Macieja Wachowskiego i Macieja Remplewicza przez kolejne zawody przeszedł jak burza, wygrywając zarówno wszystkie mecze eliminacyjne jak i wszystkie mecze drugiego dnia zmagań w swojej grupie.

Pokonał m.in.: Arkę Gdynia, Lechię Gdańsk, Jaguar Gdańsk oraz Arkonię Szczecin i zajął pierwsze miejsce, wygrywając cały turniej. Dwie indywidualne nagrody w zmaganiach młodych piłkarzy również powędrowały do naszych zawodników - Sebastiana Figurskiego i Mikołaja Wieczorka (wypożyczonego z Bałtyku Koszalin).

Natomiast drużyna z rocznika 2012 wyszła z grupy eliminacyjnej z drugiego miejsca i ostatecznie zajęła 6 miejsce w grupie złotej. Dla nich był to pierwszy wyjazd na turniej tej rangi i pierwsze intensywne dwa dni zmagań piłkarskich.

Skład drużyny rocznika 2013: Sebastian Figurski, Mariusz Ochnio, Antoni Przyjemski, Bruno Remplewicz, Juliusz Smagieł, Dominik Urbaniak, Maksymilian Wachowski, Mikołaj Wieczorek, Adam Wysmułek, Filip Zahorski.

Skład drużyny rocznika 2012: Maksym Adamek, Mirosław Błaszczyk, Olaf Ceglarek, Tymoteusz Kowalski, Nikodem Kozłowski, Aleksander Łupkowski, Błażej Modzelewski, Jakub Musiał, Nikodem Serocki, Filip Siuta, Alan Tomczyk, Adam Uznański. Trenerzy: Maciej Wachowski oraz Maciej Remplewicz.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn