26 miejskich klubów sportowych otrzyma dotacje celowe z budżetu miasta na 2022 rok. Dzisiaj, w sali konferencyjnej MOSIR podpisano umowy o ich udzielenie. Kwota na jaką opiewają to 3 300 000 złotych.

Wnioski o dotacje celowe z zakresu kultury fizycznej i sportu złożyło 26 klubów sportowych. Wszystkie otrzymały dofinansowanie. Dzisiaj w sali konferencyjnej MOSIR, Prezydent podpisała umowy z przedstawicielami klubów. 

Środki przeznaczone zostaną na szkolenia zawodników, realizację programów, organizację zawodów sportowych, opłacenie obiektów sportowych, kontrakty zawodnicze, czy wynagrodzenia kadry trenerskiej.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
+8 # StS 2022-01-19 16:56
Darowizny dla prywatnych firm z kieszeni mieszkańców Kołobrzegu, które de facto są szkodliwe i nie przyczyniają się do rozwoju sportu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Bi 2022-01-19 17:29
Piąta fala, która zalewa też zaszczepionych, a pańcia robi spęd dla lansu. Ręce opadają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn