Kolejny mecz zagrają koszykarze Kotwicy 50 Kołobrzeg. Tym razem na wyjeździe w ramach 14 kolejki 2-ligowych rozgrywek podejmowani będą przez rezerwy Asseco Gdynia. Jak na lidera przystało do każdego meczu nasi koszykarze przystępują w roli faworyta. Tym bardziej, że pewnie rozprawiają się zarówno z górą, jak też z dołem tabeli. Poprzednie spotkanie rozgrywane tydzień temu w hali Milenium również zakończyli pewnym zwycięstwem, w pokonanym zostawiając drugą drużynę Trefla Sopot. Mecz z gdynianami na pewno będzie trudniejszy, przynajmniej tak wynika z układu w tabeli. Sopocianie na 13 rozegranych spotkań wygrali tylko trzy. W przypadku drużyny z Gdyni bilans jest odwrotny 10 zwycięstw i 2 przegrane, co daje 3 pozycję w tabeli. Warto jednak pamiętać, że przepisy w każdej chwili umożliwiają dołączenie do składu rezerw Asseco zawodników na co dzień występujących w ekstraklasie. Jeżeli jednak nasza drużyna będzie grała tak jak w większości dotychczasowych spotkań i nie zmieni nic w stylu i postawie jakie prezentuje do tej pory to zwycięstwo powinno stać się naszym udziałem. być spokojnie. A chodzi przede wszystkim o twardą obronę na całym boisku i grę zespołowa, chociaż trenerzy podkreślają, szczególnie po ostatnim występie naszej drużyny, że trochę do życzenia pozostawia dyspozycja rzutowa zawodników(MW)
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn