Już dzisiaj w Hali Milenium czekają nas duże emocje. Wieczorem odbędzie się 14. edycja wydarzenia Armia Fight Night, podczas której zmierzy się 20 zawodników. Wczoraj, przed kołobrzeskim molo odbyła się oficjalna ceremonia ważenia.

Tradycyjnie przed każdą galą sztuk walki, odbywa się oficjalna ceremonia ważenia zawodników i taka właśnie miała miejsce wczoraj, na placu przy molo. Przypomnijmy, wśród zawodników zawalczy trzech reprezentantów naszego miasta: Damian Mieczkowski, Kamil Stachura i Michał Żmudź. Niestety nie wszystkim zawodnikom udało się zrobić wagę. Daniel Wojańczyk i Michał Żmudź wyszli poza nią, ale pomimo to, dzisiaj również zawalczą. 

Warto dodać, że o swojej walce Michał dowiedział się miesiąc przed galą, więc miał najmniej czasu na przygotowanie i to po 3 letniej przerwie. Z kolei pierwotny rywal Damiana Mieczkowskiego wycofał się z walki i zastąpi go Kamil Mękal, ale co najważniejsze wszyscy zawodnicy są zmotywowani i dobrze przygotowani.

Dzisiejsze widowisko transmitowane będzie na antenie TVP Sport. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn