Mnóstwo zajęć sportowych, atrakcyjne dni tematyczne, odrobina nauki i przede wszystkim ogrom zabawy. Tak wyglądają półkolonie dla dzieci organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 

Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje półkolonie dla dzieci i młodzieży, które odbywają się w lipcu i sierpniu. Jeden turnus trwa 10 dni, a w ciągu dnia, dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji. Oczywiście nie mogło zabraknąć zajęć sportowych. Co ważne, w półkoloniach mogą brać również udział dzieci zamiejscowe. 

Wszystkie informacje dotyczące półkolonii w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji można znaleźć na stronie www MOSiRu. Aktualnie zostały dwa wolne miejsca na ostatni turnus, który rozpocznie się 15 sierpnia.

Więcej informacji w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook