Początek lipca był pracowity dla zawodników z Klubu Pływackiego Bałtyk Kołobrzeg. Po powrocie z obozu treningowego na Majorce, wzięli udział w najważniejszych sportowych imprezach-Mistrzostwach Polski i Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich.

Kamil Łajewski rocznik 2009 w Ostrowcu Świętokrzyskim dwukrotnie startował z najlepszymi zawodnikami w finale A na 100 m stylem motylkowym zajął 9 miejsce, na 50 m motylem 5 miejsce w Polsce wśród 14-latków. Blanka Biedrzycka (2008) w Lublinie, dwa razy była 6 w Polsce wśród 15-latek na 100 m i 200 m stylem motylkowym. W Gliwicach startowali 16-latkowie. Aleksander Pujanek awansował do finału A na 50 m stylem klasycznym, gdzie ostatecznie zajął 6 miejsce w kraju. Hanna Trojanowska dwukrotnie startowała w finałach B, na 100 m i 200 m stylem motylkowym, zajmując dwukrotnie 11 miejsce wśród 16-latek. Szymon Biłeńki w swoich trzech startach 50 m, 100 m i 200 m stylem dowolnym pobił rekordy życiowe. Zawodnicy trenują na co dzień pod czujnym okiem Trenera Łukasza Gąsiora.

Komentarze  
0 # Olimpijczyk 2023-07-29 19:20
Brawo Gonzo , brawo zawodnicy !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn