Rezerwy Espadonu Szczecin nie dokończą sezonu w II lidze siatkówki mężczyzn. Decyzja władz Espadonu ma kapitalne znaczenie dla naszej drużyny UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Oznacza to bowiem utrzymanie się zespołu na poziomie 2 ligi bez względu na wynik sportowy. Przepisy Polskiego Związku Piłki Siatkowej mówią, że w sezonie 2016/2017 do 3 ligi spada drużyna, która po zakończeniu rozgrywek zajmie ostatnie miejsce w tabeli. Pod uwagę nie jest brana jedynie drużyna LO MS Świnoujście, która ma obligatoryjnie zagwarantowany 2-ligowy byt. Naszej drużynie w tym sezonie nie widzie się dobrze. UKS OPP Powiat Kołobrzeski obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli mając za plecami również walczącą o utrzymanie NTS Trójkę Nakło. Wszystko wskazuje na to, że teraz oba kluby mogą spać spokojnie. Natomiast władze Espadonu Szczecin uznały, że skoro rezerwy pierwszej drużyny występującej w Pluslidze nie osiągają zbyt dobrych wyników, a zainteresowanie kibiców jest równe zeru to lepiej drużynę wycofać a pieniądze przeznaczyć na szkolenie młodzieży.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn