×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

No to co? Gotowi na spalanie małych, wrednych istot zamieszkujących nasze szafy i co noc zszywających ciaśniej ubrania? Wchodzimy skocznie w rok i niszczymy te kalorie, a przy tym świetnie się bawimy. Z nami osiągniesz swój cel.
Do wyboru masz 3 rodzaje zajęć i 4 przeszkolonych instruktorów.

ID jump – fitness na trampolinach - podczas 60 minut skakania pracuje 400 mięśni ! 10 minut skakania = 30 minut joggingu! Podczas godziny iD jump wykonujemy ok. 2000 brzuszków! Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina , na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych. Oferujemy Wam trampoliny z certyfikatem, o średnicy 122 cm i maksymalnym obciążeniu 100 kg oraz przeszkolonego trenera z tytułem Master Instruktor.
Weźcie ze sobą wygodny sportowy strój, który nie będzie ograniczał ruchów, sportowe obuwie i obowiązkowo ręcznik, bo będą się lały hektolitry potu.
 
Pole Dance - to z pewnością zajęcia dla tych, których nie wciągnął świat fitnessu i siłowni, a monotonne powtarzanie ćwiczeń nie interesuje. Na każdych zajęciach pole dance, spotka Cie nowe wyzwanie! Pole Dance łączy akrobatykę, gimnastykę i ćwiczenia z obciążeniem całego ciała w cudowną mieszankę, która uzależnia. Masz słabe ręce? Świetnie, będziemy je wzmacniać! Brak Ci rozciągnięcia? Fantastycznie! Każdy trening pole dance to duża dawka stretchingu. Marzysz żeby tańczyć? Zapraszamy do grupy Choreo! Jesteś facetem? Mamy dla Ciebie zajęcia Acro Pole, gdzie skupamy się na budowaniu siły i akrobacjach. Widzisz? Pole dance jest także dla Ciebie. Strój na zajeciach to krótkie spodenki i koszulka sportowa.
Prowadzimy także zajęcia dla dzieci - acro pole kiDs.
Nabór do całkowicie nowej grupy pole dance - zajęcia we wtorki g. 19:00 (start 17.01.)
 
GRS – GIBKOŚĆ, RZEŹBA, SIŁA – trzy super moce w jedną godzinę! Zajęcia GRS traktują nasze ciało kompleksowo. Będziesz ćwiczył nad siłą swoich mięśni i rzeźbił je powtarzając cykle ćwiczeń aerobowych i siłowych. Nie zabraknie także rozciągania, które pozwoli zachować Ci młodość na dłużej. Poświęć godzinę, a Twoje ciało Ci podziękuje.
 
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu 535871234, umówimy się na pierwszy trening!
 
Zapraszamy na zajęcia Open, czyli bezpłatne treningi dla każdego niezdecydowanego. (OBOWIĄZUJĄ ZAPISY)
17.01 g. 20:00 ID JUMP
24.01 g. 21:10 GRS
 
ZAPLECZNA 3E (OD ULICY OKOPOWIEJ)
 
Odwiedź naszego facebooka
Komentarze  
0 # Poradnia dietetyczna 2019-03-28 13:23
Niedawno zaczęłam korzystać z pomocy poradni dietetycznej, którą poleciła mi koleżanka z siłowni, jej to odchudzanie szło jakoś sprawniej - https://www.foodwise.pl/kontakt, moja cera wygląda o wiele lepiej. Dzięki Bogu, że na nią trafiłam, bo byłam już przekonana, że nic mi nie pomoże. Szczerze to nie sądziłam, że zmiana diety może tak zmienić życie. Zamierzam jeszcze przez jakiś czas korzystać z pomocy dietetyka, aż będę pewna, że samej uda mi się utrzymać dietę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn