Kolejny sukces na swoim koncie zanotowali zawodnicy Szkółki Kolarskiej Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów. Tym razem ścigali się na rowerach górskich podczas Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich MTB w Kwidzynie.
Zawody rozgrywane były przez dwa dni. W sobotę w Mistrzostwach Polski najlepiej z licznej grupy kołobrzeżan zaprezentowała się Kornelia Braun, która uzyskała dobry czas i zaszczytny i tytuł II V-ce Mistrza Polski. Tuz za podium uplasował się Miłosz Chmielewski, który ostatecznie zajął IV pozycje. Dobrą VI pozycję wywalczyła Zuzanna Iwicka. Drugi dzień to rywalizacja w wyścigu o Puchar Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki. Po bardzo trudnej walce kołobrzeżanie na najwyższym miejscu podium stanęli aż w 3 kategoriach. Jakub Drwęcki wywalczył I miejsce w kategorii wiekowej 2003-2004 oraz III miejsce w OPEN. Miłosz Chmielewski zajął I miejsce w kategorii 2006 -2005. Z kolei Kornelia Braun wywalczyła I pozycję w Kategorii 2006- 2005. pozostałe wyniki kołobrzeżan: Nikola Pszczoła 9 miejsce, Oliwier Serafin 17 miejsce, Wiktor Malinowski 24 miejsce, Oskar Cejmerowski 28 miejsce, Damian Kubiak 28 miejsce oraz Ethan Moses 44 miejsce.
Komentarze  
0 # Karolyn 2020-04-16 09:22
Since 85% of low backpain is still undiagnosable and difficult to prescribe treatment for the guideline is to start by wanting to
alleviate just click the up coming
site: https://crooksandliars.com/user/lucianorandall discomfort employing the most easy, cheapest
effective and non-invasive methods possible.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Franziska 2020-04-17 07:54
As 85% of low back pain is undiagnosable and as such difficult to prescribe
treatment that is appropriate for the ideal prin[wulgaryzm]le is to begin by wanting to relieve the discomfort cheapest non-invasive and effective methods possible.


my webpage you
can try this out: https://crooksandliars.com/user/lucianorandall
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn