Przygotowująca się do rundy wiosennej 3-ligowych rozgrywek piłkarska Kotwica Kołobrzeg ma za sobą pierwszy sparing. Nasz zespół pokonał lidera IV ligi drużynę Bałtyku Koszalin 6:1.
Mecz grano 3 x 30 minut. Choć wynik na tym etapie przygotowań nie jest najważniejszy to trzeba przyznać, że biało-niebiescy prezentowali się zdecydowanie lepiej od rywala aplikując przeciwnikowi aż 6 bramek tracąc tylko jedną. Ozdobą spotkania była zakończona golem akcja z 85 minuty, w której pierwszoplanowe role odegrali najmłodsi z Kotwicy. Zapoczątkował ją Mateusz Czapłygin a zakończył pięknym uderzeniem piętnastoletni Szymon Cybulski. Była to debiutancka bramka w pierwszym zespole młodego kołobrzeżanina. Trener Karol Szweda wciąż poszukuje zawodników, którzy wzmocnią zespół i podniosą wewnętrzną rywalizację. Każda z formacji ma być uzupełniona o wartościowego gracza. Do wyjazdu na obóz szkoleniowiec planuje zamknąć kadrę i skupić się już tylko na optymalnym przygotowaniu drużyny do rundy rewanżowej.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn